روش های خرید و پرداخت وجه

شرایط خرید محصولات برند ( NIKO )
زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان ارجمند شما می‌توانید در 24 ساعت شبانه روز سفارش خود را در سایت ثبت کنید، سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهد شد. سفارشات معمولا از شنبه تا چهارشنبه بین ساعات 8 تا 19 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 12 بررسی و ارسال خواهند شد.

پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی

جهت پرداخت آنلاین، مشتریان گرامی با انتخاب درگاه مورد نظر، به صفحه مربوط به بانک انتقال پیدا می کنند. با استفاده از اطلاعات کارت بانکی خود، شامل شماره 16 رقمی کارت، رمز دوم، کد اختصاصی CVV2 و درج تاریخ انقضاء، نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام می‌نمایند. هنگامی که پرداخت شما موفقیت‌آمیز باشد به صورت خودکار به وب سایت نیرو نیک پرداز کهربا بازگشت داده شده و پیغامی حاوی شماره سفارش و پیغام تکمیل خرید دریافت می کنید. پرداخت به این روش باعث تسریع در فرآیند ثبت سفارش خواهد شد .

پرداخت از طریق کارت به کارت

مشتریان گرامی که روش پرداخت «کارت به کارت» را انتخاب کرده‌اید و همچنین مشتریانی که پرداخت آنها از طریق درگاه آنلاین بانکی با مشکل روبرو شده است می‌توانید تماس گرفته و شماره کارت دریافت نمایید . مهلت پرداخت هزینه سفارشات 24 ساعت پس از ثبت سفارش فعال خواهد بود و کلیه سفارش‌هایی که بیش از 24 ساعت در حالت عدم پرداخت قرار گیرند به صورت خودکار لغو خواهند شد. مشتری می‌بایست پس از انتقال وجه با تماس تلفنی به شماره‌های موجود در سایت اطلاعات پرداخت شامل وجه پرداختی و 4 شماره آخر کارت مبداء را به اطلاع نیرو نیک پرداز کهربا برسانید. تا فرایند ارسال سفارش صورت پذیرد .

61

مشتری گرامی و همکار ارجمند از انتخاب سایت نیرو نیک پرداز کهربا جهت خرید محصولات ما سپاسگزاریم